TriPeaks Solitaire

TriPeaks solitaire hakkında bilgi sahibi misiniz? Bu, tanınmış solitaire oyununun başka bir versiyonudur. Golf ve Piramit solitaire oyunlarını birleştirerek, bu oyun şüphesiz solitaire hayranlarının zorluğu ile birleşik bir meydan okuma sunar. Eğer bu oyunu başlatmaya niyetliyseniz ancak kuralları hala tam olarak anlamadıysanız, işte size bu sayfa.

TriPeaks Solitaire Tanıma

TriPeaks solitaire, Golf gibi hızlı tempolu bir kart oyunudur. Ancak, Golf kadar mekanik değildir. Bu oyun, ana amacı gerçekleştirmek için daha çok görüş ve düşünceye odaklanır.

Adından da anlaşılacağı gibi, TriPeaks solitaire'ın alt kısımlarda örtüşen 3 tepe kartı vardır. Bu oyunu kazanmak için, her zirveden başlayarak kartları alttan çıkararak tüm tepeleri yok etmeniz gerekir. Masaüstündeki kartlar, çöp yığınına gönderilir.

TriPeaks Solitaire Nasıl Oynanır?

TriPeaks solitaire oyununa başladığınızda, çıkartılan kartı göndermek için tek bir çöp yığını bulacaksınız. Kartları çöp yığınına koyma kuralı basittir. Kartlar, çöp yığınındaki mevcut kartın azalan veya artan sırasını takip ediyorsa oraya aktarmanıza izin verilir. Aynı takım gerekli değildir.

Örneğin, çöp yığınının üst kartı 5 ise, ona 4 veya 6 kartını takımını düşünmeden koyabilirsiniz. Krallar için, azalan ve artan seviyeler kız ve as olacaktır. Aslar için kural aynıdır. Eğer sıkışırsanız ve daha fazla kart çöp yığınına gönderilemezse, o zaman yardım için stok kartına tıklayabilirsiniz. Stok kartında daha fazla kart kalmadığında, oyununuz biter. Zorlu bir oyun, değil mi?

TriPeaks Solitaire Çeşitleri

Bu oyunda iki varyasyon bulunmaktadır ve bu varyasyonlar oyunu oynamada zorluğu temsil etmektedir. Kolay mod kart yüzü yukarıdır. Oyun sırasında tüm kartlarınız masada yüzü yukarı olacaktır. Diğer yandan, zor mod kart yüzü aşağıdır. Oyunda açılmış hiçbir kart görmeyeceksiniz. Bu nedenle, bu oyunda en yüksek puanı başarıyla kazanmak için hafızanızı ve görüşünüzü kullanmak için zorlu bir şekilde çalışacaksınız.

Solitaire hayranları için birçok çeşit vardır. Bu oyun, size olan zorluklarınızı karşılayabileceklerinden biridir. Bu TriPeaks solitaire'ı hızlı bir şekilde kazanabilirseniz bir bonus olduğunu unutmayın.

Back to Top